Zabıtadan ‘ateşli silah’ operasyonu TUZLA

Paylaşmak önemsemektir!

İstanbul TUZLA Belediyesi Zabıta ekipleri, Sahil yürüyüş yolu karşısındaki seyyar çaycıların ateşli silahla vurduğu balonlara el koyup bölgeden uzaklaştırdı.

Zabıtadan 'ateşli silah' operasyonu TUZLA
Zabıtadan ‘ateşli silah’ operasyonu TUZLA

Bu akşam vakti hava temiz miss gibi deniz havası alıyorduk bir köşede ki bantta. Muhabbet derin derin denizin dibine kadar gidiyor arkadaşımla kahkahalar eşliğinde. Hemen köşemizde bir araba belirdi. Bir de ne görelim Tuzla Belediyesi Zabıta ekipleri elleri öpülesi amcalar,abiler, kardeşlerim sahil yürüş yolunda çay satan dayının balonlarını kamyonete bindiriyorlar.

Dayı isyan ediyor önce niye karşı tarafta ki satıcıların balonlarını almadınız benim kini alıyorsunuz biraz kargaşa yaşandı. Dayı affalladı biz baka kaldık. İçimden geçiyordu memurlar görevini yerine getiriyor. Dayı kaçak göçek vergisiz sağlıksız bir şekilde orada ekmek parası kazanmaya çalışıyor. Asıl değinmesi gereken konu Havalı Tüfekle atış yaptırması gerçekten tehliteli ve yasak olması. Bence Polis memurları gelip bizzat havalı tüfeği elinden almalı ki talihsiz bir olaya mahal verilmesin.

Kimse kimsenin ekmeğinde gözü yok. Hava tüfek ve Ateşli silah çocukların ve Ailelerin bulunduğu yerde olmamalı yasaklanmalı. Geleceğimiz çocuklarımıza emanet lütfen beyinleri yıkanmasın böyle şeylerle.