Sanal ofis nedir? Sanal ofis kiralamak

Paylaşmak önemsemektir!

Sanal ofis bizim alıştığımız geleneksel ofisin dışında aslında, kişilerin fiziksel olarak her gün ofise gelmesine gerek duymadan ofis içerinde olması gereken bütün faaliyetlerinin yürütülebildiği alanlardır.


Sanal ofis nedir? Sanal ofis kiralamak
Sanal ofis nedir? Sanal ofis kiralamak

Gerçek bir örnek vermek gerekirse diyelim yeni bir şirket kuruluşu yapıyorsunuz, sadece bir kişi olarak ta bu işi hayata geçirdiniz bir kere ticaret odası ve diğer bütün bürokratik işlemler için yasal adres göstermeniz lazım. Burada seçeceğiniz ofisin size özel olan ofis numarasıyla şirket açılışınızı yapıp kart vizitiniz üzerine iletişim adresi ve telefon numarası olarak bildiriyorsunuz.

Siz fiziksel olarak ofise gelmeseniz de sizin adınıza gelen telefonlar, kargolar, not olarak alınabilir.

Ya da eğer tercih ediyorsanız size gelen telefonları doğrudan belirttiğiniz numaraya aktarımı yapılabiliyor.Böylece aslında işinizi kurarken sizin başka alanlarda ki yoğunluğunuzu bölmeden 7/24 bu anlamda hizmet almaya devam edebileceğiniz bir ortam sağlıyor.

Sanal ofis müşterilerinin bir avantajı arzu ettikleri taktirde toplantı oda ve ortak kullanım alanlarımızı kullanabiliyor olmaları, bu sadece hizmet aldıkları ana ofisten değil, her yerde bulunan sanal ofislerin alanlarından faydalanılabiliyor.

Sanal ofis müşterisi aslında hizmet içeriği olarak fiziksel müşterilerimizden, hazır ofis müşterilerimizden çok farklı bir hizmet almazken her gün ofise gelme ihtiyacı yok, dolayısıyla