Tanışmak İçin İlk Adım Nasıl Atılır? | İlişki Tüyoları

Paylaşmak önemsemektir!

Tanışmak İçin İlk Adım Nasıl Atılır? | İlişki Tüyoları
Tanışmak İçin İlk Adım Nasıl Atılır? | İlişki Tüyoları
Hadi dürüst olalım biz bizeyiz şimdi erkek erkeğe konuşacağız.

En büyük derdin tanışmak dimi?

Ne diyeceğim?, Ne yapacağım?, Nasıl konuşacağım?, Kafana çok takıyorsun. Olum sen bütün ülkeyi üzüyorsun lan bırak rahatına bak mevzuya girmenin asıl kuralları bu yazıda 🙂

Hanım efendi güzel alımlı bakımlı sende gördün beğendin şimdi. Arkadaşlarınla kampüsün az ötesinde ki kafeye sebebi ziyaretin belli artık. Ekşın?

Cafe’de kız ayartma: Sen arkadaşlarınla muhabbet et keyfine bak, görüş açısında olduğunda ve iyi göründüğüne dikkat et yeter seni görecektir.

Cafe’de kız ayartma2: Ufak ufak kaçamak bakışların zamanı geldi, ona baktığını görsün mümkünse rahatsız olmasın rahasız etmedi zaten. Tatlış tatlış bekleyişler. Sakın masasına birşeyler yollayayım deme yok öyle şeyler.

Cafe’de kız ayartma3: İşte tanışmanın en etkili ve kısa yolu. Göz göze gelip gülümsemek kadar güzel anlaşma biçimi yok. Artık ilk adımı atma zamanı. Yanına gidebilirsin bence. Sanki, kesin, galiba, ama heyecanlısın dimi? öz güven ama fazlası değil unutma.

Zaten ilk sözün okuyor musun? nerede okuyorsun olmadıktan sonra artık konuya istediğin gibi girebilirsin. Muhabbetiniz artık o ilk gülümsemeyle çoktan başladı gerisi teferruat…